Říjen 2011Ami James's wallpapers

18. října 2011 v 18:57 | D.Bitch
Tak tyto "wallpapery" do iPadů navrhl a sám stvořil velký Ami James, jednička mezi tatéry.VOTE

16. října 2011 v 13:00 | D.Bitch


Které vlasy Kat více sluší ? Dlouhé nebo krátké :) ?

RedMegan layout

16. října 2011 v 9:14 | D.Bitch
Jistě jste si všimli, že je tu opět nový design. Tentokrát s Megan Massacre a jejími novými vlasy :). Photoshoot, ze kterého jsem tento lay vytvořila, byl nafocen toto září v New York City.

Kat Von D - new haircut ?

10. října 2011 v 21:12 | D.BitchKat Von D shows peace

5. října 2011 v 20:20 | D.Bitch

Milánci, abych nezapomněla... Založila jsem si nový blog, kam budu psát něco jako svůj deník, takže kdo rád četl moje blábolné články, může navštívit tento site ;)...
Mějte se fajn :* ;),
papá

VOTE for the best hair !!!

5. října 2011 v 20:17 | D.Bitch
Mám tu pro Vás anketu, ve které se Vás ptám, jaké vlasy jsou hezčí :) ? Asi zhruba před týdnem se na TLC objevila anketa nejlepších vlasů programu a jedny z kandidátek byly i Kat a Megan Massacre.Kat Von D nahrává album !!!

4. října 2011 v 19:15 | D.Bitch
Na americkém webu se obejvila zpráva, že Kat nahrává album. Prozradila, že hudbě se věnuje už od 6-ti let, kdy poprvé začala hrát na piáno. Jak už všichni víme, Kat pochází z rodiny umělců. Její babička je bývalá zpěvačka a pianistka. Její otec, lékař mimochodem, též hraje na piáno a dokonce i na harmoniku :). Našla jsem jedno video od Kat, kde natáčí svého tatínka při hře na harmoniku :).
Nuže, toho, že Kat natáčí album jsem si všimla už minulý týden, kdy jsem zabrousila na její Twitter a byla tam od ní zpráva v tom smyslu, že jí právě skončila "hodina zpěvu". Kat webu ještě prozradila, že ráda zkouší nové věci. Jak dobře víme, Kat už má na svém kontě 4 série LA Inku, 3 spolupráce se Sephorou a dokonce zvojí vlastní módní řadu, tak proč by se nevrhla do hudebničení :) ?! Jsem na ni zvědavá, tak snad nás mile překvapí ;)...
Jejími hudebními vzory prý jsou Guns N' Roses, Metallica, AC/DC, Depeche Mode a The Cure....
Kat Von D a záhadný muž O_o !!!

2. října 2011 v 19:29 | D.Bitch
Že by si už Kat někoho našla ??? Tento muž je mi velice sympatický a navíc je hezkej a ještě ke všemu vypadá mladší než Jesse !!!