Květen 2011

Omluva za absolutní neaktivitu !!!

31. května 2011 v 15:27 | Duffne
Ahojky všichni !!!

Moc se Vám všem omlouvám za neaktivitu v posledních dnech. Byla jsem mimo Prahu a to dost daleko, vlastně jsem byla úplně mimo civilizaci mezi polmi a lesy na Vysočině v táboru STAN (Special Team for Adventure in Nature). Byly tam různý adrenalinový věci, jako je například skok do neznáma, kde jste jištěni k takovému jakémusi lanu, rozeběhnete se a skočíte a ono vás to sveze po tom lanu a zpátky. Na tom jsem ale nebyla. Já totiž nebyla skoro na ničem, teda krom lukostřelby, kterou bych si nemohla nechat ujít, a krom raftu, tam jsem ale neraftovala. Víte, mě tam děsně bolelo břicho, takže jsem většinu času strávila na pokoji, což mě hrozně mrzelo :(. Večery jsme pak trávili v v pokoji u kluků, který byl strašně prťavý :D. Byli jsme tam s třídní učitelkou, češtinářkou, s pár lidičkama od nás ze třídy a s pár z osmičky. Bylo to super až na to moje bolavý břicho a na poslední den, kdy přijela další škola, úplně zkurvená škola, z Prahy. A víte proč na ně nadávám ?! Páč mi nějakej čůrák ukradl brejle. Ano, moje nový zrcadlovky. A já vím, že mi byly odcizeny, páč jsem je druhý den viděla na jendom šmejdovi. je mi divný, že by měl zrovna tam někdo úplně stejný brejle a ještě zvláště, když se záhadně ztratily .... Jenomže, jak mu to dokázat ?! No nic, toť ode mne vše, postupně obíhám všechny !!! Tak si mě pls nemažte !!!
Jinak jsem, jak jste si zjevně všimli, nastavila nový design :). Tak snad se Vám bude aspoň trošililinku líbit.

CrashDïet - Bound to FallKat Von D at The Grove

25. května 2011 v 18:29 | Duffne
Kat Von D "LA Ink" star Kat Von D is seen at The Grove after having lunch with a friend at The Cheesecake Factory. Kat is engaged to Sandra Bullock's ex husband Jesse James.

Nechcete jet se mnou někdo na kurz angličtiny na Maltu ???

22. května 2011 v 11:19 | Duffne
Zdravím všechny moje srdíčka AFFs :) !!!
Momentálně tu řeším s taťkou jazykový kurz angličtiny na Maltě a nevím s kým tam mám jet ! Tak mě napadlo, jestli byste někdo nejel se mnou ? Bylo by to na 2 týdny, kdyžtak juknětě na tento odkaz. Já bych jela na Junior Classic Club a někdy od půlky července. Tento jazykový kurz je nejlevnější z ostatních zemí a je nejblíž ! Tak to pls zvažte a kdyžtak mi dejte vědět. Myslím to vážně !!! Teďkans jdu zkontaktovat pár dalších lidí, ale pochybuju, že pojedou :(. Nechci tam jet sama :D !!!
papá
-Duffne

Au revoir France, ahoj Praho !

20. května 2011 v 17:31 | Duffne
Pozdrav všem !!!

Asi kolem druhý jsem se konečně vrátila z Francie :). Počasí nám přálo, průšvihy nebyly skoro žádný, vzrůšo jsme téže zažili, ale mám pocit, že mám odumřelý nohy. Já jsem zvyklá chodit dost, ale tohle bylo fakt děsně nemáhavý, skoro stejně namáhavý jak tehdy v NY.

První den jsme zavítali do Verdunu [Verdénu], což je památník pro oběti první světové války. V areálu se nacházela i kostnice, ale v té jsme nebyli, páč nebyla přístupná z důvodu rekonstrukce a za druhé jsme na prohlédnutí památníku měli pouhých 20 minut. Pak jsme nasedli zpět do busu a jeli směr Remeš, kde jsme se jukli na chrám, ale to už si nevzpomenu na jaký :D. Vím jenom, že vypadal jako Katedrála Sv. Víta :D na Pražským hradě ! Tam jsme strávili 35 minut. Dále následovala dlouhá cesta do Rouenu, města, kde byla upálena Jana z Arku. Po prohlídce města jsme jeli další dálavu k ubytování, které jsme měli v Honfleur. Jak bych nazvala to ubytování ? Nuže, jmenovalo se to Premiere Classe. Do pokojů se lezlo přes pavlač a pokojík měl asi 3m2 :D :D :D. 3/4 pokoje zaujímala obrovská manželská postel a nad ní byla umístěna palanda :D. Jako ten, kdo tam kupoval ty postele musel bejt asi úplnej magor, kterej snad přišel o mozkovnu :D ! Inu, nějak jsme tu noc přežili. Byly jsme na pokojích ubytováni po třech, což bylo fajn, ale ta zavazadla byla velkým problémem, páč na ně nebylo místo, takže jsme přes ně přeskakovaly :D.

Druhý den jsme navštívili pláž, kde bylo slavné vylodění v Normandii. U pláže se nacházelo muzeum, ale bylo tam neskutečně lidí. Navčer jsme se přesunuli na Mont Saint Michel, což je ten slavný klášter na skále, který je především známým poutním místem a taky největším rozdílem mezi přílivem a odlivem. Tam jsme strávili přibližně 3,5 hodiny. ty vzdálenosti ve Francii jsou šíleně dlouhý. Na pokoj jsme se vrátili šíleně pozdě, a to jsme se ještě museli sbalit na následující den, kdy náš čekal přejezd do Paříže. Jestli jsme usnuli v 1 tak to bylo brzo.Nechce se mi, ale zároveň chce !!! Co s tím ?!

14. května 2011 v 18:54 | Duffne
Zdar !

Ozývám se, dneska pravděpodobně naposledy. Teda nevím, zda-li napíšu zítra ještě jednou, ale spíše né než jo.... Cestovní horečka stoupá, ale já už jsem aspoň trošíčku uklidněná, páč mám ty základní věci zbalený. Ještě musím najít pas, páč bez toho můžu jet akorát tak do Billy :D, kde konec konců máme sraz !!! Ááááá !!!
Teď si uvědomuji.... Říkala já jsem vám vůbec kam jedu ?! Teda vybavuji, že jsem tu říkala o Francii, ale podlě mě jsem neřekla, kam přesně jedem. Jedem do Normandie a pak do Paříže. Teda, já přesně nevím, jestli jedem ještě někam, ale vím jenom o těchto dvou místech.

Normandie
Paříž

Dovolte mi představit....

12. května 2011 v 21:34 | Duffne
Ahojky !

What's up ?! Dneska vážně v rychlosti. Jsme totiž šíleně unavená a nejvíc mě děsí představa, že odjezd do Francie je už za 3 dny a já zatím nemám připravenou ani jedinou ponožku, natož nakoupený potraviny a vypraný ostatní věci..., Nevím, co budu dělat :D. Nějak se nemůžu přinutit začít :D. Ach bože, jak já nenávidím balení.

Inu, k tématu. Tímto článkem Vám představuji mé nové spřátelené blogy :). Určitě na ně jukněte :). První je tu (blog o hudbě, vede Misheli Mabbit) a další je tady (adminkou je Holly Sykes). Druhému blogu uděluji diplomek, protože se zapsal do náboru SB :). Jestli by měl zájem i první spřátelený blog o diplomek, tak klidně vyrobím :). Stačí říci s kým :).

Diplomek pro Holly Sykes:

Papa :* ... Jó a pokud někomu nedává tento článek smysl, tak se prosímvás nedivte :D. Plácám pátý přes devátý, písmenka se mi klížej -----> chci spát !!! :D Juj... A tady vkládám píseň pro Kopretinku (ale i pro všechny ostatní) páč vim, že tuto kapelu zbožňuje. Mám tu pro vás Avenged Sevenfold a jejich Nightmare.....


holly sykes icon

12. května 2011 v 20:59

GSpot & Adrienne

10. května 2011 v 19:56 | Duffne
Ahojky,

omlouvám se, že se teďka ozývám po dlouhých dobách. Mám toho fakt hodně a zítra mám odprezentovat před třídou tu jadernou energii :D. Ach můj bože !!! Já to neumim !!! Pomóóóc :D !!! No nic. Teď už k těm dalším osobnostem z LA Inku.

GSpot (Greg Siebel)

Tento čtyřicetiletý pokérovaný hezoun je obchodním asistentem v LA Inku. Stará se tem o pořádek, atd.,.. Asi vás překvapí, že je homosexuál. Netají se tím a to se mi na něm líbí :). Je to sympaťák ! Inu, jukněte na jeho fotky....
Fireside chat anyone? in My Photos by Greg Siebel
(nu trošičku úchylná fotka hned na úvod k němu :D. Já vím :D. Najdu nějakou normálnější :D...)

Díky, díky, díky !!!

5. května 2011 v 16:34 | Duffne
Ahojky všichni :) !!!

Jakpak se máte ??? Dlouho jsem nenapsala, co ?! Já vím... Mám toho teďka ve škole hodně :/. Jeden by řekl, že už se po nás deváťácích nic moc chtít nebude, ale opak je pravdou :/. No, ještě zítra to musím ve škole vydržet, o víkendu zrelaxovat a příští týden snad nebude tak hektický, protože část lidí z naší třídy jede v pondělí, v prvním termínu, do Francie a já pojedu se zbytkem až za týden, od 15. Nevím, jestli se mám těšit nebo jako co, páč tam jedou takový divný lidi :(. Ale těším se, až na pár dnů vypadnu z týhle země a kouknu se zase jinam :). Teda, né že bych to tady neměla ráda !!! To néé !!! Já to tady miluju, jsem Češka a jsem na to hrdá :), ale prostě potřebuju vypadnout no. Ještě ale musím udělat referát z chemie na jadernou energii a odprezentovat před celou třídou. Ach bože, jak já tyhle momenty, kdy na vás všichni zíraj a chytaj vás za každý slovo, nenávidim !!! A to jsem se o ten projekt přihlásila dobrovolně. Ani nevím, proč jsem to vlastně udělala. Musela jsem být v tranzu nebo či čo.