Duben 2011

Asi jsem se zvencla :D

26. dubna 2011 v 21:18 | Duffne
AhojKiss !!!

Já jsem vám čoveče nějaká unavená :D. To asi z těch všech facebooků, myspaceů, twitterů a já nevím čeho ještě, který jsem si teďka založila a jsem na nich furt místo toho, abych se učila :D. Kdybyste měl někdo zájem navšívit můj myspace a twitter. A víte kvůli komu jsme si je s kámoškou založily ?! My jsme se totiž zamilovaly do jistých kluků :D. Elinka do dvouch úžasnejch herců z Vampire Diaries a já do Martina Sweeta z Crashdiet :D. Jsem totál magor, já vím :D. No, ale háček je v tom, že si mě Martin né a né přidat na myspaceu :D !!! ERRR !!! :D Nemálo mě to štve :D. Budu ho hltit takovými zprávami, že si mě nakonec stejně přidá !!! Ha ha ha !!!
No a taky jsem se mimojiné nabídla mému kámošovi ze třídy, že mu tady udělám reklamu.

No future for you !!!

22. dubna 2011 v 16:31 | Duffne
Ahojky,

hlásím, že jsem byla dneska na tom pohovoru na SOŠ a pohoda. Sice jsem tam mektala, jak nějakej dement :D, ale paní z komise byla velice milá a trpělivá, takže počkala na to, co ze mě vypadne a zároveň se mi snažila slovně pomoct :D. Pak mi už jen řekla, že mi gratuluje, že jsem přijata :D. Takže obrovská úleva, no ale pak jsem jela na Bulovku, aby mi píchli pendepon, takže radost mě hned přešla :D.
No, teď jsem doma a za chvíli jdu péct mazance, protože mamka nemůže dělat žádnou namáhavou práci po operaci. To se opravdu těším :D. Já a vaření a pečení.... ehm no :D. To je taky kapitola sama pro sebe :D. Držte mi prosím pěkně palce, ať nepodpálím kuchyň. Já jsem totiž všehoschopný expert :D.
A taky ste si jistě všimli fotek pod článkem co ? Jsou to tetování od mistrů z Prague Inku :). Teda myslím, že všechny jsou od nějakého Lopese :). Tak na ně jukněte :). Vybrala jsem jen ty nejhezčí, což jsou vlastně všechny ze všech :D.

And I will give to you summer wine

20. dubna 2011 v 18:14 | Duffne
Mimochodem.... Myslím, že všichni znáte Ville Vala z HIM, ne ? :) Teď je takové hezké slunečné počasí a dost mi připomíná léto, i když zdaleka neni, vlastně bude až za dva měsíce, ne ? Pro mě to znamená, že zahajujem chatovou sezónu a to mi ostatně připomíná další věc, a to chození za angličtinářkou na konverzace v angličtině, která shodou náhod má chatu taky ve Zvánovicích :D. No a ona je taková rockerka, teda přijde mi tak :). Jednou když jsem u ní byla na hodině, tak pustila Summer Wine od Ville Vala, a já jsem měla do textu doplňovat vynechaná slova písničky. Pamatuju si, že mi to tehdy nešlo, protože bylo venku šílený vedro :D a já měla přehřátej mozek, navíc na sobě jsem měla sukni a pod tím ještě černý legíny a přitom to bylo venku na plavky :D. No nic. Takže, jelikož je teďka moje angličtinářka v Anglii, doufám, že se brzy vrátí, protože už nechci mít tuhletu důru, co mám teď :D, tak sem jako vzpomínku vložím právě zmiňovanou píseň Summer Wine :).


Věděli jste, že ..... ?

19. dubna 2011 v 19:44 | Duffne
Ahojky !

Docela delší dobu jsem se neozvala a omlouvám se za to. Jsem nějaká dost unavená v posledních pár dnech a navíc nic moc nestíhám. Zase mě postihla nějaká chřipajzna, což mi dělá furt ten můj reflux... Na zabití. Takže mi rodiče s tím zakázali jít do školy, ať jsem v pohodě na páteční pohovor na SOŠ EU, ze kterýho mám ostatně dost velký nervy.
Jinak hlásím, že už mi ulít jeden z těch gelovejch nehtů ! Už je v životě nechci. Omezují mě v dost věcech, např. hra na kytaru ( to nejde vůbec ), manipulace s mobilem a klávesnicí, ale také v mnohem dalších věcech..... .
Jinak jsem mimojiné v pátek dočetla knížku Upíří deníky - probuzení ( 1. díl ). Bylo to hezký, ale na další díl mohu delší dobu zapomenout. Jedním z důvodů je například moje lenost dojet pro další díl k Andělu, kde jsem ostatně tramvajkou za 15-20 minut :D. No nic :D. Doufám, že až budu mít po pohovoru, tak se vrátím do svých starých svižných kolejí !


Konečně !!!

19. dubna 2011 v 16:23 | Duffne
Jsem tak šťastná, že to už jde :). Už jsem se hrozně styděla za ten příšernej růžovoučkej dess :D. Chtěla jsem zkusit vražednou kombinaci růžové a červené :D. No, radši bez komentu :D. Já teďka sedím s notebookem na klíně u televize a dávaj konečně tu předposlední sérii LA Inku už teďka odpoledne každý den :). Takže jsem maximálně spokojená :). Jinak, jak jste si všimli, udělala jsem nový dess :). Zamilovala jsem se do tzv. sugar skulls :). Takovouto podobnou lebku bych chtěla mít vytetovanou :). Strašně se mi líběj :). I jsem jich pár nakreslila :). Později přidám, jestli budete chtít :). Nejsem dobrá malířka a vím to o sobě :D.
Jinak dík za info o 'blboucím" blogu, které ste mi napsali k minulýmu článečku :). Jó a ještě je pod tímto článkem anketka, jak se vám líbí novej dess :D. Asi jsem zmagořila :D !!!!

P.S.: Ještě se večer ozvu a oběhnu !!!


Neděje se něco ?

19. dubna 2011 v 12:31
Ahojky !

Nemáte taky nějaký problém s blogem ??? Mně totiž hrozně blbne. Nejde mi nastavit nový design a přidat sem fotky :(. Doufám, že ten problém není u mě, a že se brzy vyřeší !

KISS - UnholyKat na obědě ve WeHo

15. dubna 2011 v 8:47 | Duffne
FP_6985787_Kat_Von_D_LMK_031611


Projektový dny alias velká nuda

12. dubna 2011 v 11:23 | Duffne
Ahojky všem !

Jak se máte ?? Jistě jste si všimli, že jsem udělala další design. Mně osobně se teda nelíbí, ale to je jedno :D. Udělala jsem ho proto, že zažívám pěkně nudný tři dny. Od pondělka (od včerejška) máme totiž, jako každý rok, projektový dny. To jsou tři dny, kdy jsme v různých supinách u různých učitelů a vytváříme projekty na jedno společné téma pro každou skupinu. Já jsem ovšem u osmáků. Páč my devítky měli pitomý témata a naše třídní nám se sousedkou (spolusedící) zařídila, abychom byly u ní ve skupině. Máme téma 80 let ZOO. Společně děláme takovou obrovskou mapu ZOOlogický v Praze. Dává nám to pořádně zabrat. Ostatně dneska musejí všechny skupiny opustit školu a vyject někam na výlet. My měli jet právě do tý ZOO, ale já nejela, protože jsem celou noc nespala, protože mě trápily zas*aný křeče, tak mi to táta zakázal a navíc je dneska hnusně :(. Docela dost jsem se tam těšila, tak se alespoň teďka připravuji na zítřejší test z ruštiny, kterej si mám jít napsat o přestávce k ruštinářce, protože jsem tam dlouho nebyla. Ještě mě bude ve čtvrtek čakat zkoušení z fyziky.. Ach nééé !!! Já nechci ! Navíc pomalu zjišťuji, že od pátku za týden jdu na pohovor na školu EU. Docela dost se bojim :D. Vůbec netuším na co se mě tam budou ptát :D, natož co jim řeknu :D.


New Kat

7. dubna 2011 v 19:48 | Duffne
Našla jsem fotku nynější Katiny podoby :). Sice je ta fotka z března, ale musím uznat, že jí to na ní sluší, je zkrátka krásná :).

Kat Von D Beauty

Výlet do pekla

5. dubna 2011 v 20:33 | Duffne
Všechny zdravím a dovolte mi podělit se s Vámi o své zážitky z dneška !

No takže ráno v půl osmý jsme měli straz se třídou u zadní brány školy, kde na nás čekal autobus do Terezína. Cestou jsme nabrali nějaký parchanty z jiný školy. Byli fakt děsný. Tuším, že to byli taky deváťáci, ostatně my byly dvě devítky. My, "áčko" jsme pověstní lepšími mravy. "Béčko" je tak trochu horší.
Do Terezína jsme dorazili, myslím, něco po devátý. Poté začala exkurze. Zavedli nás do cel, které podle mě byly dost malé a když jsem se dozvěděla, že v jedné té cele jich bylo 30-60, tak mě málem kleplo. Pak jsme procházeli nějakejma katakombama, což bylo celkem vtipný, protože tam každou chvíli někdo vykřikoval: "nešahej mi pořád na ten zadek". Nejvtipnější na tom je, že to říkal jeden z těch deváťáků z jiný školy.

Omluva

2. dubna 2011 v 20:18 | Duffne
Ahojky,

chtěla bych se Vám všem strašně omluvit za 1 den nedodělaný dess.... Jen, co jsem nastavila záhlaví a pozadí stránky, tak mi hexnul komp.... Prostě šmitec.... Až ted se mi podařilo ho jakž - takž stabilizovat..... Musím ho odvézt do nějakýho servisu, aby se na něj juknul někdo odbornej....
Jinak, já jsem musela tamten design předělat, protože na monitorech u rodičů a ve škole se zobrazoval strašně špatně... U tohoto nového mi vadí, že z nějakého záhadného důvodu na sebe nenavazuje stránka a okraje :/....

No nic... Já teďka přijela od příbuznejch, od sestřenky, bratránka, tety a strejdy... Slavili jsme totiž strejdovy narozky a pak jsme se prošli z Dejvic (tam bydlej) přes Stromovku na Výstaviště.... Bylo to pěkný :) ... Zvláště počasí nám přálo... Tak doufám, že jste se měli také hezky :) !!!

Papa, Duffne