Březen 2011

Tak nějak všechno =)

30. března 2011 v 20:26 | Duffne
Opět zdravím :)

Docela dlouho jsem se neozvala, tedy spíše dva dny :D. No na mě to je dlouho :D. Včéra jsem moc neměla náladu napsat článěk, protože s tou sondou v nose to nebylo zrovna jednoduchý. Nakonec mi stejně vyšly ty výsledky blbě, takže budu muset na operaci, pokud nezaberou nějaký prášky..... Sere mě to.....
No, odbočim od chorob....
Teďka velice ráda chodím do školy, ale nevím čím to bude. Fakt, že ne... Mám celkem dobrou náladu, z čehož jsem velice udivena :D. Ovšem dnešní test z matiky jsem totálně, ale totálně zesrala, ale kupodivu to nějak neřešim :D . Zítra bych měla psát velkej, obří test z dějáku, ale tak to snad dám :D, protože na ten se téměř neučím, pamatuju si ho totoiž jako jediný předmět z hodin ..... Nechápu, že mlj mozek je něčeho takovýho schopen :D :D :D. Zároveň se těším, ale zároveň mám hrozný nervy z pohovoru na SOŠku 22.4. a z přijímacích zkoušek na gympl 26.4. ...

Inu, udělala jsem pár dalších avatarů s Kat:


Opět nějaký kecy :D

28. března 2011 v 16:08 | Duffne
Zdravím :)

Právě jsem se vrátila z hlasovýho centra, kde mi zavedli sondu přes nos do krku... To je takový 24-hodinový vyšetření.... Je to strašně vtipný, páč je ta sonda napojena na takovej přístroj a v krku mi to bliká červeně, jak někde v klubu na Sunset Strip :D :D :D..... To si ještě rodiče vymysleli, že s tím mám jít dneska k zubaři .... Už vidim ten pohled zubařky :D :D.....
No a Emu jsem dneska zvládla... Nezhroutila jsem se tam, jak jsem očekávala a kupodivu jsem si to užila :D ..... Sice jsem tam plácala pátý přes devátý :D... ale tak neva no....

Jinak, nevím jestli jste už někdo slyšel tuto novou posmrtnou Jacksonovu písničku Hollywood Tonight.... Je moc hezká :)


P.S.: Ten klip je hrozně hezky udělanej :)

Kat - avatary

27. března 2011 v 20:10 | Duffne
Vytvořila jsem pár avatarů s Kat.... Uznávám, jsou příšerný a hlavně primitivní, ale krátila jsem si chvíli z nervozity ze zítřejší prezentace Emy Destinnový :D :/... Já jsem fakt hroznej nervák :D..... Držte mi pls palce, ať to se mnou před tou tabulí nesekne :D.

Ideální partner :D

26. března 2011 v 19:32 | Duffne
Opět všechny zdravím :D !!!

Právě mám hrozně vytlemenou náladu :D. Nevím proč.... Asi to bude tím, že jsem sama doma a můj králík se mi snaží už po X-tý obskočit ruku :D. Momentálně tady sjíždím samý metalový skupiny na youtubu a zamýšlím se nad tí, jak by měl vypadat můj ideální kluk :D ( no ono se stejně vždycky zabouchnu do úplně jinýho typu :D ).
Rozhodně by měl mít trvču na hlavě :D Něco jako Slash a nebo nemusí mít trvču, stačí natupírovaný vlasy, který by měly být peroxidový :D. Určitě by měl bejt nalíčenej. Černý linky to jistí a pak nějaký ten růžový lesk a zdravíčka :D. Na sobě by měl mít upnutý kožeňáky a koženou bundu a pod tou koženou bundou takový to síťový triko. Určitě by se mi líbilo, kdyby měl i takovej ten řetěz na zámek kolem krku :D. Na tom taky ujíždím. Jó a zcela jistě by měl hrát v nějaký kapele :D a nejlíp metalový nebo rockový :D. A k vlastnostem.... Měl by bejt milej a měl by mě milovat :*.... Bože, já se asi zvencla :D.
Takže, jestli nějakej takovejhle existuje, tak ať mi dá vědět :D.

No a pro vás jsem si tady přichystala takovou anketičku.... Jakej je váš ideální kluk, děvčata ? :D

It's a miracle you walk the earth alone

25. března 2011 v 18:46 | Duffne
Tak nějak jsem zjistila, že jsem sem nevložila ještě nikdy píseň It's a Miracle od Crashdïet. Musím si užívat to psaní článků, dokavad to ještě jde, páč v příštím týdnu se zase div nepřetrhnu. Už mi bylo oznámeno, kolik budu psát písemek atd,... HNUS !!!
A tahle píseň mi právě teď mluví z duše ....


Diplom pro Caroline Cobain za spřátelení :)

25. března 2011 v 16:59 | Duffne
Děkuji, že jsi zažádala o přijetí do AFFS :), jak vidíš, tak jsi přijata :D a zde máš ode mne diplom :) ... Snad se líbí :)

28.4. možná !!!

25. března 2011 v 11:29 | Duffne
Čauky :)

Jak se máte ? Já se teďka učila projekt na děják, Emu Destinnovou :D. No, vůbec nevím, co tam před tou tabulí budu v ponděí plkat :D. To všecko zapomenu a dotoho mám ještě psát v pondělí z dějáku test... Už vidim, jak to nedám :D.

Inu k věci. Z názvu titulku jste asi zmatení, co ?! Tak já vám to vysvětlim. Včéra jsem si psala s mým kámošem, který má ostatně také rád Miami Ink a prý tady má být 28.4. Ami James. Ano, slyšíte dobře. Bohužel je to ještě nepotvrzené, ale měl by být na Výstavišti v Praze. Nevím, co se tam bude konat, ale je to zajímavé :). Takže jestli tady bude, tak se těším :).

Už ???

24. března 2011 v 11:32
Podle toho, na co jsem právě narazila, usuzuji, že už se zřejmě vzali. Ano, Kat a Jesse. No, posuďte sami...

Has Jesse James at present brought the plunge for the fourth time

Asi jsem PSYCHO

23. března 2011 v 11:47 | Duffne
Čaues :)

Jak se zase máte ?! :D Já jsem normálně zděšená z toho, co se mi zdálo :D. Věčně se mi nic nezdá, ale když už, tak je to fakt krávovina s velkym K :D. No takže... V tom snu se odehrávalo jednání s nějakým chlápkem, kterej nám měl vykrást byt. Celou dobu opakoval, že jestli mu nedovolíme nás vykrást, tak nás zabije. Já jsem inteligentně schovala můj notebook do postele a lehla jsem si na něj a usnula. Pak jsem otevřela oči a nademnou stál Simon Cruz z Crashdiet a začal mě resuscitovat :D. No to jsem nepochopila proč :D....
Ále, tak byl to jenom sen... Doufám, že se nevyplní, i když silně pochybuju o té části se Simonem :D !!!
Tumblr_ldd7k1llh71qblcomo1_500_large

No, ještě mohu být jedině ráda, že v tom snu na mě nedělal toto, protože to bych asi dostala epileptický záchvat :/ :D.
Tumblr_lc01fhqcl11qdg74no1_400_large

Silné pouto

22. března 2011 v 12:14
Zdravím včechny :) !!!

Jak se máte ?! Já docela znuděně, protože musm být tenhle týden doma kvůli antibiotikům a tak se pořád učím, abych pak ve škole nebyla za debila. Mám docela strach, že budu muset jít z několika předmětů na přezkoušení.....
Inu, od dnešního rána pořád dokola poslouchám dvě písničky. Já jsem se k nim tak připoutala, že je snad budu zpívat i ze spaní.

První je píseň Nobody's Fool od skupiny Cinderella. Já tu písničku miluju, ale ta skupina celkově mě nijak zvlášť nenadchla :/. Dere mě ten zpěvák :D.

Lies of the Beautiful People

21. března 2011 v 10:35 | Duffne
Takže blogeři/rky,

ještě jsem vám chtěla říci, že chystám nový design. Jsem hotovej designovej maniak :D. Takže se předem omlouvám za případný nepořádek. Ještě teda není hotový, ale pokusím se ho co nejdříve dodělat.

Jinak jsem si tu pro vás přichystala skvělou, novou písničku od Sixx A.M., Lies of the Beautiful People. Určitě doporučuji poslechnout.


Probírání AFF

21. března 2011 v 10:24 | Duffne
Rozhodla jsem se udělat takovou jakousi kontrolu AFF. Nebudu nikoho mazat. Než jsem nadepsala titulek, byla jsem rozhodnuta, že vymažu první moje AFF, a to Jeffrynku Star. Pozastavila blog a já to chápu. Jinak k nikomu nemám výhrady.
S mými spřátelenými blogy jsem naprosto spokojená.

Katy Von D = To je senzační blog, snad jediný blog na českém internetu, který je zasvěcen celý jenom Kat Von D(NECHÁVÁM)
Rose = téže nechávám, nemám jedinou výhradu. Parádní blog o Vampire Diaries. Tam se dozvíte fakt všechno, pokud se o tento seriál jakýmkoliv způsobem zajímáte.
Rock Candy = výborný blog.... máme hodně společného, taky nechávám.
Abby = NESKONČILA S BLOGEM !!!! Teda vrátila se na něj !!! Jsme neskutečně šťastná !!! nechávám
Vixie = také skončila s blogem. Tedy aspoň myslím, ale její blog si také ponechám v sb.
Kirsten = samozřejmě nechávám. Stále běžící blog a mám ho velice ráda ! nechávám
Kopretinka = její blog mám velice v oblibě. Vždycky se strašně těšm na její články :). nechávám
Glam-prcéék = ta holka je glamový sluníčko :) :D. A její blog taky.... nechávám
T. = Máme toho spolu hodně společnýho. Obdivujeme Slashe a GN'R. Na její blog chodím také velice ráda a myslím, že budu vždy :). nechávám
Lost Horizons = ten blog mám také velie ráda :). Hotový svět glamu :). nechávám
Amy B. Von Dracula = skvělý blog, nevidím důvod mazat :). nechávám
Takže vidíte, že nemažu nikoho, pouze jsem se potřebovala rozepsat a vyjasnit :). Jsem s Vámi všemi spokojená. A kdyby měl někdo z nováčků chuť se spřátelit, tak to udělám velice ráda :).
Děkuji, pa

Skvělí novodobí glammeři

18. března 2011 v 12:07 | Duffne
Tak vám sem přidám dvě písně, aby ste měli co poslouchat, a to od skupiny Crashdiet. V každý je jinej zpěvák. V první tuším Dave Lepart a v druhý Simon Cruz.


Toto druhé video není pro slabší povahy !!!


Do it like a dude, you motherfu*ker

16. března 2011 v 20:42
Zdravím Vás všechny !

Tak nějak jsem ráda, že jsem sem zaskočila, protože se mi konečně udělalo líp a srazila jsem včerejší čtyřicítku teplotu na 37,8°C takže jsem veleráda. No, zkrátka to moje chození do školy minulý týden s horečkami mi akorát tak dvojnásobně zvedlo teplotu. Tak jsem to akorát tak dokopala k tomu, že každej den musím jezdit na penicilinový injekce do prdky.... Fak žůžo.... Nepřeju nikomu...
No ale nebudu vás tím otravovat, páč to stejně nebudete číst :D... To já si tady jentak vypisuju svůj hněv ....

Vložím vám sem píseň od nový zpěvačky Jesse J. Ona je podle mě velkej talent. Je z Londýna odkud na nás zaútočila se svým pilotním singlem "Do it like a dude". Jesse je podle mě docela velkej talent. Já zrovna dvakrát tenhle žánr, žánr hip-hop neposlouchám a ani nikdy pravděpodobně poslouchat nebudu, ale tahle holka tomu zkrátka udělá jinej nádech. Jinak je Jesse v poslední době dost srovnávaná s Lady GaGa a podle posledního songu "Lejdyny" bych řekla, že Jesse ji s klidem strčí do kapsy. Aspoň neni tak nechutná...


Recenze = GaGa vs. Madonna

14. března 2011 v 18:51 | Duffne
Rozhodla jsem se, že udělám menší recenzi ohledně nového singlu GaGy, singlu Born this Way. Možná mě potom začne někdo nenávidět :D.
Musím říct, že když GaGa začínala, tím myslím její první album The Fame, tak se mi líbila. Připadala mi originální, dokonce jsem si koupila její CD (nebo jsem ho spíš dostala, ale to je jedno :D). V listopadu jsem šla kvůli mýmu taťkovi na její koncert, protože ji má rád. Celý koncert mi připadal, no nevim. Celou dobu nám tam nadávala, jaký jsme zkurvenci pražský, což si podle mě mohla odpustit. Musím ale říct, že zpívala celkem dobře.
Za to teď jsem docela otřesená a otrávená.
Její novou píseň jsem uviděla poprvý na předávání cen Grammy a to jsem si řekla: "Panebože, to je děsný. Co to jako má bejt?" Nemyslím tím ty její výrustky z kůže, který maj představovat nějakou novou rasu nebo či co, ale tu hudbu. Písnička --- děsná odrhovačka. Ale to nejdůležitější na tom je, že mi dost připomíná písničku Express Yourself od Madonny. A to myslím vážně. No nebojte, ono to porovnáte :D !!!
Další recenzičku bych udělala na klip. Ten mi taky přijde dost podobný stylu Madonny. Jednak šahání v jendom okamžiku do rozkroku ( to už tady přeci bylo. Madonna s tím ráda dělala rozruch ) a dále ty rádoby homosexuální tanečníci. Ty můžeme vidět taky u Madonny, a to ve Vogue.

Takže holka zlatá, koukej se vzpamatovat a buď zase origoš....

GaGa


Madonna