Únor 2011

Kat a její nová číča

28. února 2011 v 8:52 | Duffne
Kat má novou číču, teda bude mít. Je vzhledově úplně stejná jako předešlá kočička Valentine, která tragicky zemřela v hořícím domě v listopadu minulého roku. Nová čičinka se jmenuje Piaf a Kat si ji v tomto týdnu odveze domů.

Zdroj: RadarOnline.com

Videa s Ami Jamesem

25. února 2011 v 10:25 | Duffne

Nechápu

24. února 2011 v 19:45
Nechápu, co to vyvedli s tím blogem. Absolutně se nedaj psát pořádný články...Jsem přímo znechucená. Jestli to nějak nedaj dohromady, tak tento blog asi zruším. To se fakt nedá !!! Prosím Vás, abyste se k této nové verzi blogu také vyjádřili. Děkuji, Duffne :*

Petice

24. února 2011 v 19:36
Kdo nechce tento nový blog, ať si článek zkopíruje na blog, a připíše pod jména své jméno. Předchozí tam nechte. Vampire´s girl MarušííQ *D.KružítQová* miley-fan Kačátko :o) Wratromilka Nass Mishell B♥nnie Rose Duffne Von Lestrange

Pozdrav ze školy

23. února 2011 v 10:33 | Duffne
Zdravím všechny,

právě jsem ve škole a máme volitelnou češtinu, to znamená, že jsme na počítačích. Pak mě čeká chemie a to je docela velekj problém, protože mám psát jakýsi test na nějaký sírany a dusičnany a já vůbec nevím o co jde :D. Po chemii mě už jenom čeká sloh a příroďák, takže snad ok.
 Už se nemůžu dočkat, až půjdu domů, protože na našem novým "setoboxu" máme možnost nahrát si jakýkoliv seriál a film, což jsem využila včera večer a nastavila nahrávání Angela :D.
 Bohužel to nebudu moci dělat každý den, protože to zabírá hodně paměti atd....

Mimochodem mi teďka bylo oznámeno paní učitelkou na češtinu, že přečtě mojí slohovou práci z olympiády před celou třídou !!! Už teď se nervuju :D.

Mám tady pro vás skvělou chuťovku od GN´R = You Could be Mine


Menší zážitky :D

21. února 2011 v 16:24 | Duffne
Ahojky všichni !!!

Tak jsem to přežila. První den  po nemoci v tom příšerným devítiletym ústavu mám za sebou !!! Kupodivu jsem ho přežila :D. Musíme ovšem zapomenout na ty úchylárny, kterejma mě zahlcoval ten největší retard ze třídy :D.
 Co s etýče matiky, byla jsem vedle, jak ta jedle, jak se říká :D. Nějaký rovnoběžky v poměru, či co. Jsem na tu učitelku koukala, jak zjara :D a ona na mě :D.
Ovšem výborný zážitek mám z příchodu angličtinářky do učebny. Takovej širokej úsměv na mě hodila :D. To bylo fakt milý.

Diplom pro Amy B. Von Dracula

20. února 2011 v 16:52
Zdravím všechny !!!

Začnu touto větou: Mám ty nejlepší sbéčka na světě :* a jsem velice potěšená, že se stále naše armáda rozrůstá, armáda skvělých posluchačů  rockové hudby ;).
  Dnes mi přibylo nové SB, Amy B. Von Dracula. Určitě se mrkněte na její blog, protože je fakt skvělý.
diplom pro Amy B. Von Dracula
Papa a přeji hezký zbytek neděle :*

It's so easy !!!

20. února 2011 v 8:42
Je neděle ráno a já se hnedka po snídani budu muset jít učit na zítřejší příšerný první den ve škole po tý úděsný čtyřtýdenní nemoci. Sice bych měla býti omluvená, ale nikdy člověk neví, co se tomu nepředvídatelnýmu učiteli zrodí v hlavě :D.
 Taky se předem omlouvám, že se mi nejspíše sníží moje aktivita na blogu, protože toho budu mít tenhle týden mnoho a pevně doufám, že mi zítra odpadne doučko, protože se mi na něj po tom prvním dnu zrovna dvakrát nechce :/.
V úterý mě čeká celý den obíhání dokrotů na Karláku, takže to pro mne znamená další dopisování sešitů. Nechciiii !!!!


the Clash - London Calling

19. února 2011 v 20:49
V poslední době se mi často stává, že přepínám programy, konkrétně MTV Rocks, VH1 a VH1 Classic a na jendom z těchto programu hrají písničku London Calling od the Clash.
 Možná je to nějaký znamení, protože mě chtěj rodiče poslat do Londýna na jazykový pobyt. Ale mě se tam nechce. Mám z toho panickou hrůzu :D !!! Nechci okusit "volání Londýna" :D.

Estranged

19. února 2011 v 11:37 | Duffne
Těžko  říct, která skladba od GN'R se mi líbí nejvíc. Myslím, že to ani nejde rozhodnout. Od týhle kapely mám spoustu "nejoblíbenějších" písní a jednou z nich je 10-ti minutová Estranged.
 Tu skladbu zbožňuju, protože se mi u ní vždy vybaví vzpomínky na prázdniny. Nevím proč, ale je to tak.

Now i wanna be your dog !!!

18. února 2011 v 11:37
Od chvíle, co jsem porpvé uviděla film Sid & Nancy, se mi strašně zalíbila písnička "I Wanna be Your Dog". Ve filmu je přezpívána Gary Oldmanem a mně se strašně líbí.
 V minulosti ji zpíval i Sid Vicious, ale tu jsem na youtube našla bohužel ve špatné kvalitě. Takže sem vkládám verzi od Garyho, ale i od Stooges.

Gary verze:


Stooges verze:


Nějaký ty kecy :D

17. února 2011 v 11:07
V průběhu posledních čtyř týdnů jsem tu napsala hafec článku, páč jsem nemocná a nemůžu se z toho vyhrabat. To je můj klasický průběh nemoci. Mám sníženou imunitu, nějakou potravinovou alergii, zvětšenou slezinu, atd.,...Po každym očkování onemocnim a hrabu se z toho půl roku. To mám ostatně i teď po očkování proti tetanu. Nesnáším očkování a ještě víc nesnášim nemoci.
 Mamka mi jednou řekla, že mám na tetování zapomenout, protože prý nevím, co to může udělat s mym organizmem, kterej je celej nějakej pochroumanej :D.

My love .... Sex Pistols

16. února 2011 v 21:43
Mezi mé hrdiny rockové, v tomto případě spíše punkové hudby, patří skupina Sex Pistols. Už jsem tady jednou o Sidovi psala. Sid byl magor, ale v dobrym slova smyslu. Jednou bych si ho chtěla nechat vytetovat. Mám k tomu důvody :D.

Ohledně dessu

16. února 2011 v 18:29
Pořád se učím dělat designy a fááákt mi to nejde :D. Takže se všem omlouvám za příšerný pohled na můj blog :D. Snad se v tom zlepčím :D :).


Angel - Theme song

16. února 2011 v 14:18
Díky mojí báječný kámošce jsem natrefila na báječnej seriál Angel :D...
A jako klasicky jsem zamilovala do úvodní písně. Je od skupiny Apocalyptica a tu píseň si pouštím každý den před spaním. Takový má na mě vliv :D.