Leden 2011

Toť otázka

31. ledna 2011 v 20:19
Už sám název článku napoví. Jde o to, že se spekuluje o příčinách svatby Kat a Jesseho. Na nějakém webu se vedla sáho dlouhá debata na toto téma. Spekulovalo se o tom, že je nespíš Kat těhotná. Druhá možnost je, že tak chtějí potvrdit a více zviditelnit svůj vztah.
 Inu, ať je to tak nebo onak, přejme jim to.
Svatba se bude konat v Kalifornii v únoru, ale jak všichni víme, Kat má dům v L.A. a Jesse, pokud se nemýlim, bydlí v Texasu. Jesse tam chce bydlet i nadále a Kat na to odpověděla: "Domov je tam, kde máte srdce a moje srdce je s ním."


Novej dess !!! Už zase xD

31. ledna 2011 v 12:59
Tak jsem znovu nastavila nový design. Takový trošičku víc zářivější :D a, jak by řekli Američani, crazy :D. Je s Amy Nicoletti, tatérkou z La Inku.
 Doufám, že se líbí :).¨

dess4 další videa

29. ledna 2011 v 21:18Další videa z "new season"

28. ledna 2011 v 19:39Tohle je asi nejdrsnější :D
make-upy

26. ledna 2011 v 20:27
Chcete-li vypadat jako děvčata z La Inku, pak  sem pro vás vkládám tato videa.

První videjko je make-up Amy Nicoletto. Dosti, podle mne, extravagantní styl. Myslím si, že Amy je tak trochu gothic. Inu to líčení je fakicky pěkné.


Další styl je styl Kat Von D

Videa

26. ledna 2011 v 20:20
ornamenty

26. ledna 2011 v 11:28
orn1
orn2
orn3
orn4
orn5
orn6
orn7

Mötley Crüe - the Saints of Los Angeles

26. ledna 2011 v 9:57
Rozhodla jsem se vložit sem parádní song od Mötley Crüe !!! Tahle kapela je prostě boží. Už jsem sem na blog vkládala jejich píseň Live Wire.
 Další píseň, kterou sem od nich chci vložit je song The Saints of Los Angeles. Tu píseň prostě miluji a velice mě štve, že jsem nebyla na jejich koncertě 17.6.2009. Bohužel jsem přesně v ten samý den, v osm hodin večer letěla s rodiči na dovolenou. Ale nezoufejme, protože se plánuje Crüe Fest 3 a doufejme, že se Mötley ukáží i u nás ;) .....

Mimochodem se mi v tomhle videoklipu líbí, jak tam všichni do toho řežou :D. To je takovej energetickej videoklip :D. Inu vychutnejte si: Mötley Crüe - the Saints of Los Angeles


Když se doma nudím :D

25. ledna 2011 v 13:58
layout Kat
Jsem vytvořila takový jetý layout :D ale dalo mi to práci :)

Kat tattoos Lady GaGa

25. ledna 2011 v 8:20
Právě jsem s hrůzou zjistila,  že jsem sem ještě nevložila dvě videa, na kterých Kat tetuje Lady GaGu. Tato dvě videa jsou z doby, kdy ještě Lady GaGa nebyla slavná.

 "Přijela jsem sem z New Yorku, abych to tu udělala velký" řekla Lady Gaga. "Jo to říkaj všichni" odpověděla jí na to Kat. "O týden později byla její tvář všude, nemohla jsem tomu uvěřit"vyjadřuje se k celé věci Kat.
Macaulay Culkin

24. ledna 2011 v 18:13
Jo a asi jsem se nejspíš zbláznila do Macaulayho Culkina :D :D :D. Když já si nemůžu pomoct, one je tak hrozně sexy :D. Pro ty, kteří nevědi o koho to vlastně jde.

Macaulay se narodil 26.8.1980 v NY. Jeho herecké umění se začalo projevovat už ve čtyřech letech, kdy se pohyboval na jevišti divadla The Ensemble Studio. Asi jeho nejznámější rolí byla role osmiletého Kevina ve filmech Sám doma. To byl asi Macův největší úspěch. V dalších letech se Macaulay stáhl do ústranní.
 Ještě bych ráda dovolila poznamenat, že Culkin byl veliký kamarád Michaela Jacksona. Mohli jsme ho vidět například na koncertu 30 letého výročí Michaela Jacksona, ale i ve videoklipu Black or White.

Momentálně si Mac nabrnknul nějakou pornohvězdu a z fotky, kterou jsem právě zpatřila musím říct, že Macovi to opět sluší.

*Zajímavost: Macaulay je kmotrem Prince Michaela, syna Michaela Jacksona
Tuhle fotku s kissáckým tričkem vážne zbožňuju, zbožňuju ji stejně jako tu kapelu !!!


Michael Jackson - Black or White


paparazzi

24. ledna 2011 v 17:51
Další paparazzi fotky. Jde o údajnou schůzku Kat se Sandrou.

Kat Von D Sandra Bullock

Kat Von D Sandra Bullock

Kat Von D Sandra Bullock

No představa, že by takhle blízko ke mně paparazziové přišli, tak je asi nakopnu :D

Článek z Blesku

24. ledna 2011 v 17:44
Jak už jsem sem dnes psala, Kat se zasnoubila s Jesse Jamesem, automechanikem a bývalým manželem Sandry Bullock.
 Celý článek z Blesku si můžete přečíst zde.

Jesse James se snoubenkou Kat Von D

Konečná podoba !!!

24. ledna 2011 v 12:53 | Duffne
Tak konečně jsem se zabydlela v dessu.... tenhle tady nějakou dobu zůstane !!! Dess je s Karoline Von Drachenberg (sestrou Kat). Dala jsem si s ním práci :D :D :D... vůbec to nikde nesedělo, ale přeci jen to vyšlo :).....

XoXo:)
*Duffne*


Kat a Jesse ----> žhává NEW :O

24. ledna 2011 v 9:42
A je to tu !!! Asi mě klepne !!! Kat a Jesse se budou brát !!! A to v příštím měsíci!!! Nechápu... Dyť jsou spolu teprv od léta nebo spíš od srpna !!! Podle mě je to uspěchané !!!
Na jedný americký stránce se o tom vedla rozsáhlá diskuze. Alespoň sem vložím fotku....

Kat Von D