Prosinec 2010

Happy New Year !!!

31. prosince 2010 v 20:47
happy new year

Kat - interview

31. prosince 2010 v 14:24

Kat Von D pro Sephoru

31. prosince 2010 v 12:56
Kat Von D's at Sephora Adora Palette How-to


Kat Von D's Sinner Look


Kat Von D's Saint Look


spřátelení

28. prosince 2010 v 16:16
Kdybyste měl někdo zájem, tak se klidně spřátelím ;)

Blog i v jiných jazycích

28. prosince 2010 v 12:10 | Duffne
Juchůůů !!! Tak se mi to přeci jen podařilo !!!! Udělala jsem blog i v jiných jazycích. Jsem na to docela dost pyšná ;)) !!! Blog si můžete přeložit do angličtiny, španělštiny, francouzsštiny a němčiny. Pokusím se to udělat i v ruštině a čínštině....

Můj výtvor :P

26. prosince 2010 v 16:43
merry xmas

Sixx A.M. - X-mas in hell

23. prosince 2010 v 13:04
¨

December 25th, 1986 - Van Nuys.

Merry Christmas.

That's what people say at Christmas, right?
Except normally they have someone to say it to.
They have friends and family,
And they haven't been crouched naked under a Christmas tree
with a needle in their arm like an insane person in a mansion in Van Nuys.
They're not out of their minds, they're not writing in a diary,
And they're definitely not watching their holiday spirit coagulate in a spoon.
I didn't speak to a single person today.
I thought why should I ruin their fucking Christmas.

I've started a new diary and this time I have a few new reasons.
One, I have no friends left.
Two, so I can read back and remember what I did the day before.
And three, so if I die, at least I leave a nice little suicide note of my life.

It's just me and you, diary. Welcome to my fucking life.

Nobody would believe the shit that happens inside my head, it's haunted.
Now I've come down from the drugs
it seems like a sick play that I saw in a theater somewhere.
Thirty minutes ago, I could've killed someone.
Or better yet, myself.


Sixx A.M. - Van Nuys

23. prosince 2010 v 13:03

Naprosto krásná píseň

Kat pro Sephoru

18. prosince 2010 v 18:36
 


Sid Vicious - pár fotek

13. prosince 2010 v 21:49
Pár fotek Sida. Když se na ty fotky dívám, hned se mi vyrojí z mozku celý jeho život a hned je mi do pláče. Já si myslím,  že podle toho, co se o něm píše, co například o něm říkal Johnny Rotten a jiní lidé, jsem dospěla k závěru, že to byl asi fajn člověk, akorát že drogy se na něm podepsaly. Jestli chci mít nějaká ta tetování, tak určitě jedno z nich bude Sid Vicious.
Sid ViciousSid Vicious
Sid Vicious 5vicious.
sid viciousSid Vicious
Sid Vicious
Sid Vicious
018.png
009.png
004.png
022.png

R.I.P. Sid Vicious

13. prosince 2010 v 20:21
sid
Ráda bych tímto připomněla památku zesnulého Sida Viciouse, známého jako člena, basáka Sex Pistols. Zemřel v roce 1979 na předávkování heroinem. Ve zkratce přiblížím jeho život.

Sid Vicious se narodil v Londýně 10.května roku 1957 jako Simon John Ritchie. Ve svém raném věku se s matkou přestěhoval na španělský ostrov Ibizu. Matka se tam živila prodejem drog. Později se přestěhovali zase zpět do Anglie.
 Od roku 1974 začal užívat drogy nitrožilně. Podávali si je navzájem s matkou. Byly to zvláště amfetaminy. Od roku 1975 se začal sebepoškozovat a vystavoval své proti sociální přesvědčení. Příjmení Vicious si odvodil z toho, že byl hrozně agtesivní. Jendou také napadl důchodce. Sid bylo jméno křečka. Křeček jednou nejspíš Sida kousnul, tak si vyvodil křečkovo jméno a vytvořil tak geniální pseudonym Sid Vicious ( Vicious = zvrácený, zlý, zvrhlý).
Teď se vrhnem na start jeho kariéry. Sid svoji hudební kariéru nastartoval ve skupině jménem Flowers of Romance spolu se zakládajícím členem skupiny the Clash, Keithem Levenem (spolu později založili popistolovský projekt Public Image Limited).
 Podle fotografa Dennise Morrise byl Sid Vicious velice stydlivá osoba. Sid měl jinak na starosti spoustu bitek. Jendou třeba hodil sklenici od piva, která zasáhla jednu dívku, která následně bohužel oslepla na jendo oko.

Vstup do Sex Pistols. Sid byl známý jako hlavní fanoušek Sex Pistols a byl blízký přítel Johnnyho Rottena. Po odchodu Glena Matlocka byl požádán o vstoupení do kapely. manažer Sex Pistols jednou pravil: ,,Jestliže Rotten je hlas punku, pak Vicious je vzhled punku." Vicous byl spíše známý pro to, jak vypadal, byl a je modlou punku, bylo to více užitečné než jakýkoliv talent na hraní, který se moc neosvěčil. Ovšem nesmíme zapomenout na píseň Belsen Was a Gas, kterou složil úplně sám, takže by se dalo říct, že tu nějaký ten talent pro skládání byl. Ovšem zpátky k hře na basu. Na většině koncertů měl Sid raději vypnutý sezilovač. Sid musel požádat Lemmyho Kilmistera, jestli by ho nenaučil hrát na basu se slovy:,, Neumím hrát na basu." Lemmy odpověděl:,,Já vím."
Nancy a konec Sex Pistols. Sid v roce 1977 americkou groupie Nancy Spungen, hned spolu začali chodit. Podle mě začátek vztahu s Nancy byl Sidův zaručený konec, protože ho naučila užívat heroin. Johnny Rotten ty dva seznámil a toho okamžiku velice lituje. Prohlásil to i v dokumentárním filmu o Sex Pistols. Sid a Nancy se doslova uzamkli do svého vlastního světa heroinu. Na jednu stranu do sebe byli velice zamilovaní a na druhou to byl velice bouřlivý vztah. Zaznamenaný je ve filmu Sid a Nancy. 12. října roku 1978 našel Sid v koupelně Nancy mrtvou. Měla jednu bodnou ránu. Sid byl následně obviněn z její vraždy, ale nikdy se to neprokázalo. Ve hře jsou dvě možnosti. První je, že Nancy zabil Sid, který řekl, že si z toho večera nic nepamatuje, druhá je, že Nancy zabili drogoví dealeři, kteří ten večer navštívili jejich pokoj v hotelu Chelsea v New Yorku. Z pokoje se ztratil i značný finanční obnos. Po soudním stání po smrti Nancy dělá novinář krátký rozhovor se Sidem. Sid se zdál být velice mrzutý, ale stažený do sebe a navíc střízlivý.

Novínář: Bavíte se dobře?
Vicious: Děláte si prdel? Ne, vůbec se nebavim.
(dlouhá pauza)
Novinář: Kde byste ted chtěl být?
Vicious: Pod zemí.
Novinář: Myslíte to vážně?
Vicious: (tiše a smutně) Jo.
Společnost Virgin Records zaplatila kauci na propuštění Sida. Záminkou bylo nahrání alba se Sex Pistols. V únoru roku 1979 se u jedné přítelkyně pořádal večírek na oslavu jeho propuštění. během pobytu ve věznici podstoupil protidrogovou léčbu a byl čistý, ovšem na večírku mu byl podán heroin jeho matkou a Sid se předávkoval a zemřel.  Dohady směřovaly k tomu, že Sid nebyl schopen žít bez své Nancy a tak spáchal sebevrařdu. Napsal o ní tuto báseň:

Nancy
You were my little baby girl
And I knew all your fears.
Such joy to hold you in my arms
and kiss away your tears.
But now you're gone. There's only pain
And nothing I can do.
And I don't want to live this life
If I can't live for you.
Matka Sida po jeho smrti zavolala matce Nancy, Deborah Spungen, aby ji požádala o povolení pohřbít svého syna vedle Nancy, ale Deborah odmítla. Existují pověsti o tom, kde se Viciousovy ostatky nacházejí. Nejznámější je zřejmě pověst o tom, že Sidova matka jedné noci přelezla zeď hřbitova a rozptýlila synův popel kolem Nancyinýho hrobu, aby spolu mohli být navždy. 

Vyhořelý dům

12. prosince 2010 v 18:21
Tato událost se stala někdy koncem listopadu. Ano. Kat vyhořel dům. A o to smutnější je, když se dovídáme, že uvnitř zůstala Valentine. Pro ty, kdo neví kdo je Valnetine. Valentine je Katina kočka, kterou jsme mohli vidět v pár dílech La Inku.
 Den po události se objevila zpráva od Kat na jejím Twitteru: R.I.P. my little Valentine.

Valentine                                                     Kat ve vyhořelém domě


High Voltage Tattoo - tatéři

12. prosince 2010 v 11:54
Tatéři (zatím jen seznam):

Jeff

Dennis

Khoi

Camila

Kevin

Adam

Nate

Kat Von D

Adrian

Dan

více ZDE

High Voltage Tattoo

12. prosince 2010 v 11:44
Ráda bych vás seznámila s High Voltage Tattoo. Je to vlastně LA Ink, akorát jsou tam jiní tatéři, samozřejmě v čele s Kat Von D.
Adresa:
1259 N. La Brea Avenue
W. Hollywood, CA 90038
Pokud najdu něco o tamějších tatérech, dám to sem.


Jeffree Star

11. prosince 2010 v 21:49
V souvislosti s Kat Von D a s tetováními si možná někdo spojuje také Jeffreeho Stara, dlouhodobého kamaráda Kat Von D, modela, návrháře, vizážistu, DJ a zpěváka. Narodil se 15. 11. 1986 v okolí Los Angeles.